У готелі Соната добудують нові поверхи і облаштують ресторан з оглядовим майданчиком

Виконком дозволив готелю “Соната” добудувати два нові поверхи, де також облаштують ресторан з оглядовим майданчиком.

13 листопада, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження на реконструкцію ТзОВ “Сихів-Сервіс” готелю “Соната” з розширенням за рахунок добудови вхідної групи, додаткових готельних номерів та ресторану з оглядовим майданчиком на вул. Морозній, 14 у м. Львові.

Добудову нових поверхів готелю вестимуть у межах існуючої висоти будівлі у 30,65 метрів. Згідно із містобудівною документацією, у правому та лівому блоках готелю збудуть два нові поверхи, а у центральному – один поверх за рахунок даху будівлі. 

Як заявив головний архітектор міста Антон Коломєйцев, у нових поверхах облаштують нові готельні номери, а також ресторан з оглядовим майданчиком. Також проект нового будівництва повністю відповідає усім містобудівним нормам.

Зазначимо, готель знаходиться на земельній ділянці, площею 0,2116 га, що є комунальною власністю і призначена для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури. Функціональне призначення земельної ділянки – зона Г-2 – зона центру ділової, громадської діяльності місцевого значення відповідно до плану зонінгу Сихівського району. 

За даними порталу YouControl, ТзОВ “Сихів-Сервіс” зареєстрований на вул. Морозній у Львові з 2008 року, займається діяльністю готелів і подібних засобів тимчасового розміщування. Кінцевими власниками фірми є Віра Півень (Закарпаття) та Ігор Машталер (Львів), якому також належить ТзОВ “ММ-Логістик”, а його дружині, Ірені Машталер – ТзОВ “Євроготель” на вул. Тершаковців у Львові.

Розмір статутного капіталу підприємства становить 29 983 022 грн.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА     або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ 

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ