У квітні ДАБІ перевірила понад сотню об’єктів будівництва

За квітень місяць 2018 року Управління ДАБІ в Івано-Франківській області провело три планові та 100 позапланових перевірок щодо законності ведення будівельних робіт на об’єктах будівництва.

За результатами перевірок винесено 16 постанов у справах про адміністративні правопорушення та дві постанови за правопорушення у сфері містобудівної діяльності, інформує прес-служба ДАБІ.
 
Найбільш розповсюджені порушення – будівництво (реконструкція) об’єктів без реєстрації дозвільних документів, невиконання вимог приписів про усунення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил.
Загальна сума накладених штрафів – 220 630 грн.

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ