У Львівській Ратуші зроблять конференц-зал

Він розташовуватиметься на 5-му поверсі, коли тут завершить ремонт 25-річний підприємець.

фото: ua.igotoworld.com

ФОТО: UA.IGOTOWORLD.COM

Минулого тижня, 23 жовтня, ЛКП «Ратуша-сервіс» підписало договір з підприємцем Михайлом Черняком про ремонт п’ятого поверху Львівської міської ради за 3,98 млн грн. Про це ідеться на сайті публічних закупівель Prozorro..

Аукціон із стартовою ціною у 5,2 млн грн відбувся ще третього жовтня. У ньому взяли участь троє охочих робити ремонт в Ратуші. ФОП Михайло Черняк переміг, запропонувавши найнижчу ціну, про що стало відомо 8 жовтня.

Відтак, на 5-му поверсі Ратуші облаштують хол, зону відпочинку та конференц-зал. Для цього тут потрібно утеплити дах, зробити підлогу, відремонтувати вбиральні, зазначено в технічному завданні. Роботи мають завершити до кінця року.

Візуалізація: Наші гроші. Львів

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ