У Львові біля костелу Ольги і Єлизавети збудують житловий будинок з підземним паркінгом

Будівлю на вул. Братів Міхновських, 18 знесуть, а на її місці зведуть 6-поверховий багатоквартирний житловий будинок.

Сьогодні, 7 лютого, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на будівництво ОСББ “Міхновські” багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом на вул. Братів Міхновських, 18 з демонтажем існуючої будівлі.

За словами начальника управління архітектури та урбаністики Львова Антона Коломєйцева, цей проект кілька разів розглядали на містобудівній раді та вносили багато правок та змін, зокрема відкорегували планування підземного паркінгу.

Згідно з проектом рішення будинок мають збудувати на земельній ділянці площею 0,0597 га, яка є у комунальній власністі і призначена для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. 

Як встановили у міськраді висота будинку не повинна перевищувати 18 метрів, тобто 5 поверхів. Згідно з візуалізацією будинок матиме 6 поверхів, а на останніх двох облаштують велику мансарду. Максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки – 60 %. Ця територія входить до історичного ареалу міста.

Зараз на цій ділянці знаходиться 1-поверхова будівля, яку планують знести.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ