У Львові депутати хотіли ухвалити безкоштовне паркування для містян. Не вистачило голосів

Таке рішення запропонував один з депутатів Львівської міськради.

Фото: unsplash

Учора, 19 вересня, у Львівській міській раді запропонували ввести цілодобове безплатне паркування для жителів міста. Такою була пропозиція депутата міськради Сергія Іваха.

Із 65 депутатів присутніми були 54, і серед них не голосували 24 народних обранці. За безкоштовні парковки висловилися 22 людини, проти – троє депутатів.

«Сьогодні війнуло легеньким таким комунізмом у сесійній залі міської ради. Рада встояла. Голосувалася пропозиція депутата Іваха про цілодобове безплатне паркування мешканців у Львові. Якщо когось цікавить, то я за безплатне паркування у вечірній та нічний час. З 19 чи 20 по 9 ранку. Як у всьому цивілізованому світі», – прокоментував ситуацію радник міського голови Львова Олег Шмід.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ