У Львові дозволили збудувати ще один приватний пологовий будинок

У центрі працюватиме мережа приватних клінік Medicover, яка також будує приватний пологовий на Мазепи, 23.

Виконком ЛМР погодив реконструкцію будівель на Раппопорта, 6 під приватний медичний центр із пологовим будинком. Відповідні містобудівні умови та обмеження погодили у п’ятницю, 18 жовтня.

Земельна ділянка площею 0,2463 га, на якій збираються будувати, призначена для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови. У квітні депутати ЛМР затвердили ТзОВ «Лемберг медікал Центр» проєкт землеустрою під будівництво медичного центру.

Висота будівель не має перевищувати 18 м, що становить приблизно 6 поверхів, а відсоток забудови – 52%. За цією ж адресою розташована 3-тя міська клінічна лікарня Львова. Як уточнив під час засідання виконкому архітектор ТзОВ «Студія 5Ф» Андрій Ігнатюк, який розробляв проєкт медцентру, тут розташують приватний пологовий. Із візуалізації можна зрозуміти, що у центрі працюватиме мережа приватних клінік Medicover, яка також будує приватний пологовий на Мазепи, 23.

Вікторія Ейсмунт

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ