У Львові на вулиці Орлика зведуть 7-поверхову новобудову

16 серпня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на будівництво гр. гр. Гоєм А. І., Корягіним М. В. і Дзюбою О. С. багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Пилипа Орлика.

ПЕРЕЛІК НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ ТУТ

Новобудову зведуть на земельній ділянці, площею 0,1500 га, яка перебуває у приватній власності й призначена для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Новобудова матиме 25,8 метрів, що становитиме 7 поверхів, а максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки становить 40%.

Функціональне призначення земельної ділянки – зона Ж-4 – зона багатоквартирної житлової забудови (9-16 поверхів) відповідно до зонінгу Шевченківського району.

Будинок будуватимуть навпроти церкви святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії УГКЦ. Відтак міський голова Львова зауважив, що за необхідності у нежитлових приміщеннях можуть розмістити соціальний центр.

“Будь ласка, спільно з забудовником і церквою, враховуючи ситуацію, яка є в даному районі, якщо є потреба там мати соціальні приміщення, щоб вони знайшли порозуміння і можливо розмістили там соціальний центр. Якщо така потреба виникатиме, тоді з забудовником треба говорити на етапі будівництва, тому що це виходить набагато дешевше, ніж коли вже будівля збудована” – заявив Андрій Садовий.

За даними порталу YouControl, Олег Дзюба є власником ТзОВ “Дім каменю”, яке більше 8 років займається різанням, оброблення та оздоблення декоративного та будівельного каменю та зареєстроване у Брюховичах. Також він є співвласником ТзОВ “Гідберрі”, яке засноване рік тому і спеціалізується на вирощуванні ягід, горіхів та інших плодових дерев і чагарників.

Максим Корягін є доктором економічних наук, професор, професор кафедри бухгалтерського обліку Львівської комерційної академії. З 2000 року він є керуючим партнером, виконавчим директором та аудитором львівської фірми “УкрЗахідАудит”, яка майже 25 років займається діяльністю у сфері бухгалтерського обліку та аудиту. Власниками компанії є заслужений професор Львівської комерційної академії Володимир Озеран та професор Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Алла Озеран.

Андрій Гой раніше займався роздрібною торгівлею в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

ДЖЕРЕЛО: https://varianty.lviv.ua

Leave a Response