У Львові оголосили архітектурний конкурс на проект нової школи

Нову комунальну школу і дитсадок збудують в районі Під Голоском

У Львові оголосили всеукраїнський архітектурний конкурс на найкращий проект школи та садочка на території житлового району Під Голоском. Переможець конкурсу отримає грошову винагороду, а за його проектом збудують новий навчальний заклад.

Як зазначають в управлінні архітектури та урбаністики ЛМР, ділянка, на якій проектуватимуть нову школу та дитсадок, розташована на вул. Під Голоском. Нова школа має вміщати 18 класів, а садочок має бути розрахований на 70 місць.

«Для Львова проведення цього конкурсу є можливістю сформувати ефективний механізм конкурсного відбору оригінальних освітніх архітектурних проектів, з метою подальшого поширення цього механізму в наступних об’єктах. Створення такого освітнього комплексу повинно стати зразком якісної освітньої архітектури та новим центром дозвілля для району та громади», – розповідають в управлінні архітектури і урбаністики. 

До участі в конкурсі запрошують сертифікованих архітекторів та дизайнерів з досвідом проектування громадських об’єктів, зокрема закладів освіти.

Графік проведення конкурсу:

30.11, 17:00— останній термін реєстрації учасників.

21.01, 17:00 — останній термін подачі конкурсних проектів у електронному вигляді.

25.01, 17:00— останній термін подачі конкурсних проектів у друкованому вигляді.

Архітектори, проект яких займе перше місце, отримають 120 тис. грн, друге місце – 80 тис. грн, а третє – 60 тис. грн.

Нагадаємо, на сусідній вул. Малоголосівській незабаром відкрить новий дитячий садок. Також у цьому районі триває будівництво нової дороги.

Мешканці житлового району Під Голоском часто скаржаться на погану інфраструктуру, зокрема, відсутність навчальних закладів для дітей, зелених зон тощо. Тому міськрада нещодавно прийняла рішення скоротити кількість житла в цьому районі, змінивши його зонування.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА     або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ