У ЛЬВОВІ ОГОЛОСИЛИ ТЕНДЕР НА БУДІВНИЦТВО ПАЛАЦУ СПОРТУ НА СИХОВІ МАЙЖЕ ЗА МІЛЬЯРД ГРИВЕНЬ

Завершити всі роботи мають до 1 грудня 2023 року.

Фото: Facebook-сторінка Юліана Чаплінського

ФОТО: FACEBOOK-СТОРІНКА ЮЛІАНА ЧАПЛІНСЬКОГО

ЛКП «Палац ігрових видів спорту» оголосило тендер на будівництво Палацу спорту на Сихові майже за мільярд гривень. Відповідний тендер оприлюднили на сайті електронних закупівель Prozorro.

У межах будівництва на території мають розчистити чагарник, демонтувати наявні тротуари та дерев’яний паркан, збудувати за проектом саму споруду з відповідними комунікаціями та внутрішнім і зовнішнім опорядженням, облаштувати трибуни та спортивні зали, кафе, громадський простір, доріжки та висадити майже сотню дерев.

Переможця міжнародних торгів визначать 15 січня 2019 року. Завершити всі роботи мають до 1 грудня 2023 року. Очікувана вартість робіт становить понад 961,7 млн гривень.

Нагадаємо, торік наприкінці жовтня у Львові затвердили проект будівництва спорткомлексу на проспекті Червоної Калини, що на Сихові. Переможцями конкурсу стали архітектори з Творчої архітектурної майстерні «Кудін» — Віктор Кудін, Ольга Рябова, Михайло Карнаухов та Надія Бесараб. У березні цього року виконком міської ради затвердив містобудівні умови для будівництва і перейменував спорткомплекс на Палац спорту. На початку жовтня у Львові створили ЛКП «Палац ігрових видів спорту», яке стане замовником будівництва Палацу спорту на Сихові, а днями депутати виділили земельну ділянку під спорткомплекс площею 1,87 га. На проектну документацію виділили близько 16 млн гривень. Крім цього, місто отримало 27 млн гривень держдотації на будівництво спорткомплексу.

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv/news/