У Львові планують звести новий торговельно-розважальний центр

Виконком погодив проектування нового торговельно-розважального закладу на проспекті Червоної Калини, 60.

На місці «Арсену», що на проспекті Червоної Калини, 60, побудують новий торговельно-розважальний центр. На виконкомі погодили містобудівні умови та обмеження для ТОВ «Проект Центр» на проектування торговельно-розважального комплексу з даховою котельнею, трансформаторною підстанцією та підземним паркінгом. 

У затверджених умовах передбачено, що висота будівлі не може перевищувати 25 метрів.

Як зазначив під час засідання головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, новий центр збудують по сусідству з  офісно-житловим комплексом, де передбачено будівництво найвищих у місті будівель до 90 метрів.  За словами архітектора, фактично, фони формуватимуть єдине ціле.

ТОВ «Центр Проект» зареєстроване у Львові по вулиці Городоцькій, 359 і здає в оренду власну нерухомість.

Реконструкцію супермаркету планують завершити до кінця 2018 року. За словами представників компанії, один із найстаріших супермаркетів мережі потребує масштабного оновлення, яке зробити на наявному фундаменті неможливо. Тож навесні магазин тимчасово закриють.

«Біля “Арсену” будується великий житловий квартал і ми плануємо поруч із ним  на місці будівлі супермаркету зробити гарний торгово-розважальний центр. Там будуть кінотеатри, ресторани, дитяча зона, а на площі перед “Арсеном” – фонтани влітку, різдвяний ярмарок взимку, а весною – великодній», – говорить заступник генерального директора групи компаній «Євротек» Ігор Новоставський.

За його словами, будівля матиме дворівневий паркінг, один із поверхів якого буде облаштовано для електромобілів – там будуть спеціальні зарядки. Для усього персоналу сихівського «Арсену» збережуть робочі місця. На час реконструкції працівників переведуть в інші торгові точки мережі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ