У Львові почали відновлення мозаїки на магазині «ОКЕАН»

Стежити за роботами можна в онлайн-режимі.

Фото: Христина Процак

У Львові на вул. Володимира Великого почали відновлення мозаїки на колишньому магазині «Океан». Тут встановили веб-камеру, що дозволяє стежити за роботами онлайн. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Наразі тут на 30% вибудували стіну, на якій має бути мозаїка. Також розробили 3D-модель мозаїки. Тепер тут мають встановити саркофаг, а тоді почнуть викладати саму мозаїку.

 

Фото: Христина Процак/Фейсбук

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ