У Львові реконструюють алею у спальному районі

На алеї встановлюють пандус, паркові ліхтарі, висаджують дерева. Алея має стати безпечнішою і привабливішою.

У Львові на вулиці Вернадського розпочали реконструкцію алеї.

ПЕРЕЛІК НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ ТУТ

Попередній проєкт, який розробляли при забудові житлового масиву Сихів, не враховував багатьох потреб жителів. У ньому не було передбачено прямої доріжки до пішохідного переходу, який веде в дитячий садок. Також на одну з доріжок під час дощів стікали ґрунтові води, утворюючи на щоденному маршруті болотисте місиво. Жителі району здебільшого ходили до під’їздів натоптаними стежками, оскільки прокладені архітекторами маршрути вели в обхід.

У новому проєкті алеї, який розробляв працівник ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександр Шутюк спільно з інженером-проектантом Сергієм Фіалковским, обіцяють вирішити ці проблеми. Натоптану стежку, яка вела до під’їздів, заклали плиткою. Для того, щоб не намивало ґрунт, архітектори розробили систему збору дощової води – створили ложбину, яка буде засаджена кущами і деревами. Під час сильних дощів вся вода збиратиметься там і всмоктуватися в ґрунт.

Також розпочалося спорудження пандуса, який веде до трамвайної зупинки.

«Реконструкцію ми почали два місяці тому, роботу плануємо завершити приблизно через місяць. У проекті передбачено нове мощення, пандус, освітлення, озеленення та вуличні меблі», – розповідає Олександр Шутюк.

У львівських медіа назвали зміни в громадському просторі на Сихові «кінцем епохи болота».

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ