У Львові стартували гарячі знижки на новобудови

Девелоперська компанія Lev Development  пропонує придбати житло із знижками до -10% на всі квартири.

Як зазначив Олександр Островський, співзасновник компанії  Lev Development, умови акції поширюються на усіх, хто придбає квартири з 10 липня до 10 серпня.

Компанія пропонує знижки на купівлю квартир у житлових комплексах HYGGE 148OBRIYOBRIY2 та OBRIY3, а також у клубному будинку GENEVA.

Варто зазначити, житлові комплекси OBRIY, OBRIY2 та OBRIY3 розташовані на вул. Малоголосківська. «Це один із найкомфортніших та перспективних районів у всьому Львові. Він розташований лише у трьох кілометрах від центру міста та при цьому розташований в екологічно чистій зоні – поруч паркова зона. Що також дуже важливо, майбутні мешканці мікрорайону зможуть скористатись усією необхідною для життя інфраструктурою поруч із житлом», – розповів Олександр Островський, співзасновник компанії Lev Development, під час урочистого закладення наріжного каменю.

ЖК HYGGE 148, розташований по вул. Пасічна. Це один із перших будинків в місті, в котрому у повній мірі реалізована концепція «двір без машин». У житловому комплексі передбачений дворівневий підземний паркінг, що повністю забезпечуватиме потребу мешканців у паркомісцях. «Коли я дивлюсь на цей проект, то мрію про те, аби Україна саме так виглядала в майбутньому. Не лише зовнішньо, але і внутрішньо. Житловий комплекс Хюґе 148 увібрав в себе скандинавську філософію життя. Він даруватиме майбутнім мешканцям відчуття сім’ї, відчуття затишку та комфорту. Це знаковий проект для Львова», – зазначив Василь Левицький, співзасновник компанії Lev Development.

У свою чергу клубний будинок GENEVA, це проект, що перебуває на завершальній стадії будівництва. «Будинок спроектовано за індивідуальним авторським проектом. Тут усього 52 квартири. Його особливість у клубному форматі, а це відсутність комерції, закрита територія, консьєрж сервіс, зручний паркінг», – зазначає Олександр Островський.

 

ДЖЕРЕЛО: https://vezha.net.ua

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ