У ЛЬВОВІ ВСТАНОВИЛИ НАЙБІЛЬШУ В ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ ФАСАДНУ СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ

До комплекту станції увійшло майже 1000 панелей, які встановили на даху і на фасаді.

Фото: Віталій Антонов

ФОТО: ВІТАЛІЙ АНТОНОВ

7-поверхову будівлю центрального офісу «Галнафтогаз» у Львові на вулиці Героїв УПА, 72 покрили фасадними сонячними панелями. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив директор компанії Віталій Антонов.

До комплекту станції увійшло майже 1000 панелей, які встановили на даху і на фасаді. Загальна площа покриття –1620 кв. м, а потужність станції сягає до 200 тисяч кВт/год. на рік.

«Цього достатньо, щоб упровдовж місяця повністю покрити потреби в електроенергії 10 стоквартирних будинків», – зазначає він.

Будівля до сонячних панелей

Раніше у коментарі Tvoemisto.tv директор департаменту розвитку мережі АЗК «ОККО» Назар Турхан повідомляв, що вартість цієї електростанції становить 7,5 млн грн. Роботи «Галнафтогаз» виконував за власний кошт.

Усю згенеровану енергію подаватимуть за «зеленим тарифом», а ЛМКП «Львівобленерго» має надати точку під’єднання до місцевих електричних мереж. 

 

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ