У Львові забудують озеро на Стрийській: що буде навколо водойми

 

візуалізація проєкту
 
У Львові поблизу озера на вулиці Стрийській 202 планують звести норвезький ресторан з морепродуктами та живою рибою «Egersund», а також найбільший у Львові алкомаркет «BadBoy» з винним баром.
Про це повідомляє «Діло».
Землі навколо озера належать місту, а права тимчасового користування належать ТзОВ «Віллоу ЯРД Р1» та ТзОВ «Агенція Європростір». Зокрема, цієї весни 0,57 га були передані ТзОВ «Віллоу Ярд Р1» в оренду на 5 років за 400 тис грн на рік.

ТзОВ «Віллоу ЯРД Р1» подає проєкт забудови із кількома ресторанами та великим алкомаркетом «BadBoy» з винним баром. На другому поверсі будуть виставкові приміщення. Площа земельних ділянок складає 0, 949 га, а їх відсоток забудови складає 46%. Висота споруди сягатиме 12 метрів. Санітарно-захисна зона від озера до будівель становить 12-20 м.

«Там буде комплекс ресторанів, де люди зможуть гуляти навколо озера. Зокрема, норвезький ресторан рибної кухні «Egersund», де є жива риба в акваріумах і її одразу ловлять, готують та подають. Це те, що вже будується на Стрийській. А поруч буде «Реберня», яка вже отримала містобудівні умови та обмеження на будівництво», – сказав архітектор Юрій Столяров у коментарі журналістам.

Зараз об’єкт вже майже добудований і у жовтні його відкриють, заявив Юрій Столяров сьогодні, 27 серпня, під час розгляду проєкту на архітектурно-містобудівній раді. Також довкола озера вже збудована закільцьована прогулянкова доріжка, дитмайданчик та скульптури.

фото: Олена Бєлкіна

фото Захід.нет

Начальник архітектурно-планувальної майстерні Державного інституту проектування міст «Містопроект» та член містобудівної ради Віталій Дубина каже, що озеро має карстове походження.
«Це є карстова воронка заповнена поверхневими дощовими водами, які мають там концентруватись.  Та перспективна забудова абсолютно протирічить можливості збереження озера. Не заперечуючи тим об’єктам громадського харчування, які зараз розглядаються, я категорично проти тієї перспективи, що тут намальована», – заявив Віталій Дубина.
Натомість проєктант запевнив, що озеро стане місцем водозбору, а підземних паркінгів та глибоких котлованів, які витягуватимуть воду з озера, тут не буде.

перспективний план забудови навколо озера

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ