У Львові затвердили будівництво нового адмкорпусу в Шевченківському гаю

Новий адміністративний корпус становитиме 5 метрів і буде скляним.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво Музеєм народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького адміністративного приміщення на вул. Чернеча Гора, 1. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Новий адміністративний корпус займатиме площу 1350 кв.м, а висота становитиме 5 метрів. У ньому розташують робочі кабінети для персоналу музею (наукових працівників та адміністрації), архітектурні та художні майстерні, зали народ, технічні та допоміжні приміщення.

На спорудження цього корпусу з бюджету Львова виділили 30 млн грн, його планують відкрити до кінця цього року. Територія будівництва знаходиться у межах історичного ареалу міста, відтак проектування має здійснювати з дотриманням діючих будівельних норм та закону про охорону культурної спадщини.

Категорія земель – землі природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення; вид використання – для збереження та використання пам’ятки природи місцевого значення “Шевченківський гай” у Львові. Функціональне призначення земельної ділянки – зона ІК – зона земель історико-культурного призначення відповідно до зонінгу Личаківського
району.

Нагадаємо, у листопаді 2017 року Львівська міськрада затвердила стратегію розвитку Шевченківського гаю до 2027 року, яка передбачає зведення нових об’єктів на території музею: інформаційно-освітній центр, фондосховище і новий адмінкорпус. Після введення цих споруд у експлуатацію існуючий адміністративний корпус музею сакралізують та передадуть для монастиря Свято-Іванівської лаври Студійського Уставу УГКЦ.

У травні 2018 року у Шевченківському гаю дозволили облаштувати автостоянку для індивідуального транспорту та туристичних автобусів.

А вже 16 травня цього року архітектори Шевченківського гаю Ігор та Марта Цимбровські презентували повний перелік проєктів нових об’єктів інфраструктури. 

Додамо, у грудні 2016 року львівські депутати присвоїли Музею народної архітектури та побуту у Львові ім’я Климентія Шептицького.

ДЖЕРЕЛО: https://varianty.lviv.ua

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ