У Львові завалилась частина новобудови

У понеділок ввечері, 25 червня, на будівельному майданчику у Сихівському районі Львова стався обвал перекриття першого та другого поверхів. Про це повідомив керівник ГО “Варта1” Ігор Зінкевич у Фейсбуку.

“Близько 21:45 по вул. Угорській на новобудові впало перекриття другого і першого поверху (опалубкам). Забудовником території є ТзОВ “Олімпік ЛТД”. Швидка і поліція на місці, про постраждалих немає інформації”, – сказано у повідомленні.

Також цю інформацію підтвердили у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

“Відбувся обвал залізобетонного перекриття між першим і другим поверхами розміром 25×30 м. Внаслідок події потерпілих немає”, – уточнюють в ЛОДА.

ДЖЕРЕЛО: http://forpost.lviv.ua/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ