У Львові збудують десятиповерхівку для працівників СБУ

У Львові збудують десятиповерховий житловий будинок для військовослужбовців СБУ на вул. На Нивах, 11, яка є бічною вул. Варшавської. Про це йдеться в інформації на сайті публічних закупівель Prozzorro.

У вівторок, 27 березня, відбувся аукціон з визначення підрядника будівництва. Переможцем стало ТОВ «Вестбетонбуд», яке запропонувало збудувати багатоповерхівку за 83,6 млн грн, за очікуваної вартості у майже 90 млн грн. Тепер компанія очікує рішення Управління СБУ у Львівській області про підписання контракту.

Роботи мають розпочати у квітні 2018 року, а завершити – до кінця 2020 року.

Відповідно до містобудівних умов та обмежень, затверджених виконкомом Львівської міськради торік, заплановане будівництво 10-поверхового багатоквартирного будинку на вул. На Нивах, 11 на ділянці, наданій управлінню СБУ у 2012 році.

Проектну документацію для управління СБУ у Львівській області розробляв ДП «Містопроект». Відповідно до проекту, заплановано збудувати трисекційний будинок із загальною житлвоою площею у 6 027 м2.

За даними аналітичної системи YouControl, по 45% у ТОВ «Вестбетонбуд» володіють брати Тарас та Назарій Глухенькі, ще 10% належить керівниці товариства Юлії Коцевич.

ДЖЕРЕЛО: https://zaxid.net/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ