У Львові зупинили масштабне незаконне будівництво на вулиці Княгині Ольги

На компанію підрядникаТзОВ “Енерджі плюс Україна” наклали штраф 3 457 800 гривень та змусили зупинити виконання будівельних робіт.

Про це інформує Громадська рада при ДАБІ у Львівській області.

Інспекція департаменту ДАБІ у Львівській області провела позапланову перевірку стосовно законності виконання будівельних робіт на вулиці Княгині Ольги, 1-5 (вул. Княгині Ольги – вул. Куликівська), Львівського гарнізону, військове містечко № 1 у м. Львові.

Так, під час проведення перевірки посадові особи Департаменту зафіксовали факт виконання будівельних робіт без дозволу на їх виконання.

За результатами виявлених порушень вимог містобудівного законодавства Західне управління капітального будівництва Міністерства оборони України, як замовника, і ТзОВ “Енерджі плюс Україна”, як генерального підрядника, притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу на суму 3 457 800 грн та видано приписи про зупинення виконання будівельних робіт, які перебувають на контролі в Департаменті.

За даними порталу YouControl, ТзОВ “Енерджі плюс Україна” більше 6 років займається організацією будівництва будівель. Підприємство зареєстроване в Києві. Влаником фірми є Тимошенко Павло, який також керує ще 6 будівельними компаніями серед яких ТОВ “Львівбуд-Кепітал”, яке належить будівельній компанії “Львівська мрія-кепітал”.

Нагадаємо, містобудівні умови на будівництво двох багатоквартирних житлових будинків з вбудованими нежитловими приміщеннями, парковками, дошкільним закладом та двома трансформаторними підстанціями на вул. Княгині Ольги, 1-5 затверди виконавчий комітет Львівської міськради ще 23 березня 2018 року.  

Під час проведення перевірки Управлінням архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради посадовими особами Департаменту встановлено, що зазначені вище містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки передбачають часткове розміщення житлових будинків в санітарно-захисній зоні залізничної колії.

Також дані містобудівні умови і обмеження видані з перевищенням максимального відсотку забудови земельної ділянки. Це свідчить про видачу містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки з порушенням вимог чинної містобудівної документації, а саме плану зонування Франківського району м. Львова, затвердженого ухвалою міської ради від 18.09.2014 № 3840 і від 25.01.2018 № 2914.

За результатами виявлених порушень вимог містобудівного законодавства посадовими особами Департаменту прийнято рішення про скасування містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.

ДЖЕРЕЛО: https://varianty.lviv.ua

 

 

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ