У міськраді втретє розглядатимуть питання будівництва компанією “Ваш дім” 27-поверхового житлового комплексу на Пасічній

У міськраді втретє розглядатимуть питання будівництва компанією “Ваш дім” житлового кварталу на вул. Пасічній, 133 на площі майже 12 га.

Містобудівні умови та обмеження на будівництво з вбудованоприбудованими комерційними приміщеннями, паркінгом, даховими котельнями та трансформаторною підстанцією на вул. Пасічній, 133 хоче отримати “Житлово-будівельна компанія “Ваш дім”.

Відповідно до проекту рішення виконкому житловий квартал планують будувати на земельній ділянці площею 11,9051 га, яка є у комунальній власності і призначена для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

На території мають збудувати 7 багатоквартирних житлових будинків № 9, 9-А, 9-Б, 9-В, 9-Г, 10, 11, які планують зводити у 6-ти чергах будівництва. Згідно з проектом, будинки матимуть висоту 30 м, 50 м та 85 м, тобто 6, 9 та 27 поверхів. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 30 %.

Зазначимо, що виконком Львівської міськради двічі переносив це питання через проблеми з документами. За словами в.о. заступника директора департаменту – начальника управління, головного архітектора міста управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради Олена Погорілець проект винесли на засідання виконкому згідно з рішеням суду, яке зобов’язало прийняти дані містобудівні умови, однак члени виконавчого комітету не погодили таке рішення.

“Якщо суд приймає рішення, ну то нехай суд і видає їм містобудівні умови. Ми це питання вже розглядали і голосували негативно, тому що там є багато нюансів, наприклад договір оренди теж згідно з рішенням суду непереукладений, відповідно до бюджету не надійшли кошти, і досить великі кошти” – заявив секретар Львівської міської ради заявив Анатолій Забарило.

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що проект можуть ухвалити, якщо забудовник сплатить усі податки до міського бюджету.

“В мене прохання до Генадія Васьківа спільно з Любомиром Зубачем проведіть публічну розмову з керівнцитвом відповідної компанії і коли вони будуть готові чітко гарантувати законність і сплату всіх податків ми це питання розглянемо на виконавчому комітеті, бо впринципі архітектура є красивою і має право на життя” – зазначив Андрій Садовий. 

За даними порталу Youcontrol “Житлово-будівельна компанія “Ваш дім” понад 16 років займається організацією будівництва будівель, а її бенефіціарним власником є бізнесмен Віталій Антонов.

Зазначимо, Віталій Антонов є мажоритарним акціонером компанії ПАТ “Концерн Галнафтогаз” – мережі автозаправних комплексів “ОККО”, голова Наглядової Ради Страхової компанії “Універсальна”, президент “Універсальної інвестиційної групи”.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ