У Пекіні завершилося будівництво найвищого хмарочоса CITIC Tower

528-метровий CITIC Tower, спроектований американською фірмою Kohn Pedersen Fox, став найвищим хмарочосом в Пекіні, чвертим по висоті в Китаї і восьмим у світі. Хмарочос розташований в центральному діловому районі Пекіна та поруч з портом бухти Вікторія та центральною залізничною станцією Міжнародного Пекінського торгівельного центру.  Kohn Pedersen Fox (KPF) спроектував 109-поверхівку, яка змінила лінію міського горизонту.

«Мета KPF для CITIC Tower полягала в тому, щоб створити центральний елемент нового міського простору таким, який забезпечить гармонію з історичною столицею, представляючи собою при цьому зразок амбітної сучасної архітектури», — сказав Лі Лей, директор по дизайну KPF.

 

За словами представників забудовника, форма хмарочоса заснована на формі цзуна — бронзової або керамічної церемоніальної посудини бронзової доби. Вежа «заужена» посередині. Нижні яруси біля основи мають 78 метрів завширшки, та верхніх поверхів — 69 метрів, а найвужчий поверх має всього 54 метри.

 

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ