У Шевченківському районі Львова збудують нову вулицю

У четвер, 20 вересня, Львівська міськрада надала ЛКП «Львівавтодор» дозвіл на виготовлення проекту землеустрою для будівництва нової вул. Щепової в Шевченківському районі. За відповідну ухвалу проголосували 44 депутати.

Згідно з ухвалою, «Львівавтодор» має виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 8,2 га для будівництва майже кілометрового відрізку вул. Щепової (проектованої) між вул. Під Голоском та вул. Млиновою.

Орієнтовне місце розташування проектованої вулиці

Крім того, «Львівавтодор» має отримати згоду на вилучення у власників їхніх земельних ділянок, які розташовані у межах проектованої вул. Щепової.

Зазначимо, що це лише перша ухвала, після якої міськрада ще має затвердити проект землеустрою, а «Львівавтодор» виготовити проект вулиці та знайти підрядника для її будівництва. Відповідно, терміни будівництва вулиці наразі невідомі.

ДЖЕРЕЛО: https://zaxid.net/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ