У центрі Львова на місці паркінгу збудують 7-поверховий готель

 

У Львівській міській раді оприлюднили детальний план території у районі вул. М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича, просп. Т. Шевченка у м. Львові, згідно з яким у центрі міста планують збудувати новий тризірковий готель.

Проектом ДПТ охоплено територію, площею приблизно 3,15 га. Йдеться про ділянку, розташованої по вул. М. Вороного, яка в даний час використовується в якості стихійного майданчика для паркування автомобілів (орієнтовно на 25-40 місць), на місці якого передбачено розміщення готелю з об’єктами громадського призначення.

За даними ДПТ, новий 7-поверховий готель планують збудувати на території площею 0.1848 га, що розташована у історичному ареалі міста на вул. М. Вороного, 4. За даними публічної кадастрової карти України у цієї ділянки не визначений тип власності, і призначена вона для будівництва та обслуговування будівель громадської забудови, для будівництва багаторівневого паркінгу рампового типу з приміщеннями торгово-офісного і спортивно-відпочинкового призначення.

Ділянка проектування знаходиться межах історико-архітектурної заповідної території міста та зони охорони пам’яток культурної спадщини ЮНЕСКО.
У районі забудови проектованій території розташовані більше 30 пам’яток архітектури місцевого значення. Крім того вказано, що на території ДПТ також знаходиться одна нежитлова будівля, що не експлуатується та знаходиться у незадовільному технічному стані і підлягає зносу (будівля старих конюшень, перепланована в радянські часи).

Раніше на цій ділянці хотіли облаштувати багаторівневий гараж, однак вирішили, що це збільшить транспортне навантаження на вулицю Вороного, а глухі фасади паркінгу суперечитимуть протипожежним та санітарним нормам. Також заявили, що будівництво паркінгу це “неефективне використання площі ділянки”.

Тому, проектом пропонується на цій ділянці  розмістити будівлю готелю категорії *** на 143 номери з вбудованими закладами торгівлі та громадського харчування і 2-рівневим підземним паркінгом на 70 місць. При цьому для потреб готелю необхідно лише 22 паркомісця, а 48 місць  резервується для використання для потреб міста, зокрема мешканців кварталу. Також пропонується надати частину машино-місць для користування клієнтами готелю “Жорж” на основі відповідного договору.

Окрім готелю та підземного паркінгу, планується облаштування у цьому районі підземних сміттєвих контейнерів.  Також, ДПТ передбачає реконструкцію прилеглих вулиць – Вороного та Ліста , а також реконструкцію з облаштуванням пішохідної зони на вулиці Руданського.

Детальний план хочуть реалізувати протягом 7 років, однак перший етап планують виконати протягом 3 років. Спочатку будуватимуть новий готель та підземний паркінг, а згодом  проведуть реконструкцію вулиць та облаштують пішохідну зону.

Громадські слухання щодо ДПТ у районі вул. М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича, просп. Т. Шевченка у м. Львові відбудуться о 17:00 год 6 березня у приміщенні Личаківської районної адміністрації, за адресою: вул. К. Левицького, 67.

Також до 25 березня мешканці можуть подавати свої письмові пропозиції та зауваження до ДПТ через ЦНАП.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ