У центрі Львова з’явиться ще одна пішохідна вулиця

У мерії планують реконструювати розташовану біля проспекту Шевченка вулицю.

Розташована біля проспекту Шевченка у центрі Львова вулиця Руданського стане пішохідною. На вулиці ліквідують парковку та транзитний рух автотранспорту. Відповідне рішення у вівторок, 21 листопада, ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху.

Як розповіла начальниця відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова, уже зараз вул. Руданського використовується переважно для руху пішоходів – такими є результати дослідження студентів «Львівської політехніки». «Протягом 20 хвилин у будній день по вулиці проїхали 9 машин. 17 машин були припарковані. Пішки пройшли 120 людей. Тобто вулиця вже зараз переважно пішохідна», – сказала Сладкова.

Згідно з попередніми планам мерії, реконструювати вул. Руданського мають наступного року. Остаточно це стане відомо, коли буде сформований бюджет розвитку на 2018 рік. Саме під час реконструкції вулицю і планують зробити пішохідною.

За словами Олександри Сладкової, в’їзди на вулицю перекриють стовпцями, однак частина з них матиме замки так, щоб у разі потреби автомобілі екстрених служб змогли їх зняти і проїхати. Для проїзду екстрених служб по всій вулиці буде передбачена смуга шириною 4м.

Сладкова також зазначила, що на вулиці зроблять таке покриття, яке буде зручним для пересування всіх пішоходів та маломобільних. Крім того, на вул. Руданського під час реконструкції планують висадити дерева та кущі.

ДЖЕРЕЛО: https://zaxid.net/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ