В Англії супермаркет вперше визнали пам’яткою архітектури

Забудова у промзоні стала частиною культурної спадщини Лондону.
 

Супермаркет архітектора Ніколаса Гримшоу, 1988. Всі фото: Historic England

Лондонський супермаркет 1988 року, який спроектував архітектор Ніколас Гримшоу, став першим супермаркетом у переліку Культурної спадщини національного значення в Англії. Про це повідомляє Dezeen.

Супермаркет в стилі hi-tech із відкритим каркасом та алюмінієвим облицюванням звели в колишній промзоні міста. Він є частиною будівельної серії Grand Union Complex, яку Гримшоу запроектував у другій половині 1980-х. Крім супермаркету, охоронним об’єктом визнано терасну забудову Grand Union Walk вздовж місцевого каналу.

Grand Union Walk

В британському органі Historic England, який веде облік архітектурних пам’яток, об’єкт називають видатним прикладом високотехнологічної архітектури в оживленому міському просторі. Однак деякі ЗМІ пишуть, що будівля має скоріше інженерну цінність, ніж архітектурну.

Сам Гримшоу був одним з перших представників hi-tech забудови в Англії у 1970-х.

ДЖЕРЕЛО: https://hmarochos.kiev.ua

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ