В листопаді у Львові відкриють новий дитсадок на 350 місць

В комунальний садочок на вул. Малоголосківській набирають дітей

На вул. Малоголосківській у Львові з 1 листопада відкриють новий комунальний садочок. Під час засідання у п’ятницю, 8 жовтня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про прийняття дитсадка на баланс відділів освіти.

Новий дитячий садочок №8 відкриють на вул. Малоголосківській, 34. Виконком прийняв рішення про прийняття на баланс відділу освіти Шевченківського та Залізничного районів міста будівлі цього дитсадка.

 

Планується, що садочок №8 почне працювати з 1 листопада, зараз триває набір дітей. У дитсадку відкриють 18 груп на 350 дітей із врахуванням віку вихованців, зокрема:

  • 4 групи раннього віку – (2-3 роки);
  • 14 дошкільних груп – (3-6-7 років).

У цьому садку також облаштували приміщення для групи з дітьми із особливими освітніми потребами.

Нагадаємо, дитячий садочок на вул. Малоголосківській збудувала компанія «Нова оселя», яка розбудовує житловий квартал у цьому районі. Збудувати садочок компанія зобов’язалася ще у 2017 році, однак затягувала роботи.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ