В районі вулиці Пилипа Орлика спроєктували два житлових комплекси

Колишні садові кооперативи які розташовувались в межах Львова поступово перетворюються на житлові квартали. На черговому засіданні містобудівної ради представили два проєкти забудови земельних ділянок Обслуговуючого кооперативу «Садове товариство «Будівельник 1» в районі вулиці Пилипа Орлика (проєктована). 

Перший квартал збудують на чотирьох ділянках сумарною площею 0,65 га поблизу готельно-ресторанного комплексу СВ. Ділянки знаходяться в зоні Ж-1, однак через рішення Конституційного суду який визнав право будувати в зоні садибної забудови багатоквартирні будинки, на цій ділянці спроєктували чотирьохповерховий житловий комплекс на 120 квартир. Зі сторони вулиці Пилипа Орлика зведуть двоповерхові громадсько-комерційні приміщення, які не матимуть житлових одиниць. Загальний відсоток забудови ділянок становить 45%. Під усіма будинками буде паркінг на 100 автівок, крім того квартал матиме ще 14 гостьових паркомісць, що перевищує встановлену ДБНами потребу.

Ще один житловий комплекс збудують в урочищі «Голоско» на трьох земельних ділянках загальною площею 0,28 га, які знаходяться в зоні Ж-2 поруч зі сквером. Новобудова складатиметься з двох секцій: 3-поверхової зі сторони вул.Пилипа Орлика і 6-поверхової в глибині кварталу. Загалом запроєктовано 65 квартир, в цокольному поверсі буде паркінг на 41 машиномісце. Зі сторони вулиці передбачено громадську і комерційну забудову на 1-2 поверхи. Загальний відсоток забудови земельної ділянки складає 44%. 

Автором розроблення містобудівного розрахунку обох комплексів є архітектор і член архітектурно-містобудівної ради Юрій Столяров.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ