В Україні запустили оновлену програму доступної іпотеки «єОселя». Поки працює у тестовому режимі

В Україні у тестовому режимі запрацювала нова державна програма доступного кредитування для українців «єОселя». Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

Що відомо

Зазначається, що наразі триває робота над її технічним доопрацюванням для запуску у застосунку «Дія».

Як додали у відомстві, «єОселя» дає можливість придбати житло з мінімальним початковим внеском 20% та кредитуванням до 20 років на вигідних умовах.

Масовий запуск програми відбудеться у другій половині жовтня. Тоді послугою можна буде скористатися у мобільному застосунку «Дія», а подати заявку стане можливим у декілька кліків.

Які банки видаватимуть кредити

Уже п’ять банків інтегровано у програму: ОщадбанкПриватбанкУкргазбанк, Скай банк та Глобус Банк. Вони вже готові розпочати видачу перших кредитів.

У цьому році учасниками програми зможуть стати такі соціальні категорії, як військові та правоохоронці, медики, працівники освіти та науковці.

Із початку 2023-го року подати заявку у «єОселі» зможуть всі громадяни, які відповідатимуть визначеним критеріям.

Для кого буде доступна програма

Програмою «Доступна іпотека» зможуть скористатися чотири категорії громадян:

  • військовослужбовці за контрактом та працівники сектору безпеки та оборони;
  • медики;
  • вчителі та педагогічні працівники;
  • вчені.

Ставка з іпотеки всім цих категорій громадян становитиме 3%, а термін іпотеки — до 20 років. При цьому мінімальний початковий внесок становитиме 20% від вартості житла.

Розширення програми

З наступного року програма «Доступна іпотека» запрацює для всіх українців, які потребують покращення житлових умов. Ставка буде пільгової, але становитиме 7% річних.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ