В Україні змінюються правила будівництва житлових будинків

Нові будівельні норми будуть поширюватися на житлові будинки висотою до 73,5 метрів включно.

ПЕРЕЛІК НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ ТУТ

З 1 грудня в Україні набудуть чинності нові державні будівельні норми (ДБН) щодо проектування житлових будинків “Житлові будинки. Основні положення” з підвищеними вимогами до енергоефективності, відкритості і доступності житла. Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з посиланням на слова заступника міністра Лева Парцхаладзе.
фото facebook/lev.partskhaladze
фото facebook/lev.partskhaladze
фото facebook/lev.partskhaladze
фото facebook/lev.partskhaladze
фото facebook/lev.partskhaladze

 

“Вони (нові ДБН – УНІАН) дозволяють проектувати кухні-ніші у квартирах, підвищують вимоги до енергоефективності житла, його відкритості і доступності, регламентують обов’язкові ліфти в будинках з 4-ма і більше поверхами, прибирають стару норму проектування радіоточок в кожній квартирі, дозволяють вбудовувати громадські заклади на будь-яких поверхах і ще багато інших змін”, – цитує прес-служба Парцхаладзе.

 

 

Відзначається, що обов’язкові до виконання нові будівельні норми будуть поширюватися на нове будівництво, реконструкцію, капремонт та технічне переоснащення житлових будинків висотою до 73,5 м включно. При цьому будинки з більшою висотою будуть регулюватися будівельними нормами щодо висотних будинків.

 

ДЖЕРЕЛО: https://www.unian.ua

 
 
 

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ