Військовим прокурорам у Львові збудують ще один житловий будинок

Міськрада дозволила звести 5-поверховий будинок для військовослужбовців на вулиці Мечникова, 16А.

 

Сьогодні, 23 серпня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на будівництво багатоквартирного житлового будинку для військовослужбовців Військової прокуратури Західного регіону України та членів їх сімей з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. І. Мечникова, 16-А.

Новобудову зведуть на території війського містечка №4 на земельній ділянці площею 0,1550 га, яка перебуває у державній власності й призначена для будівництва житла для військовослужбовців, розташованої на території Львівської міської ради (військове містечко № 4, м. Львів, вул. Мечникова, 16а).

ПЕРЕЛІК НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ ТУТ

Висота будинку не повинна перевищувати 19,6 метрів, тобто 5 поверхів. Максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки – 38%.

Функціональне призначення земельної ділянки – зона Ж-2 – зона
малоповерхової квартирної житлової забудови відповідно до зонінгу Личаківського району.

Замовником будівництва є Військова прокуратура Західного регіону України, яка знаходиться у Львові на вулиці Клепарівській, 20. Зазначимо, що поруч на вулиці Мечникова, 16 триває будівництво 6-поверхового багатокварного  житлового комплексу для військовослужбовців Військової прокуратури Західного регіону України.

ДЖЕРЕЛО: https://varianty.lviv.ua/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ