Всі нагородженні UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 отримають знижку -20% на участь у RECOVERY CONSTRUCTION FORUM

Вже наступного тижня, 27 грудня 2022 року, UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 пройде в форматі благодійного вечора при партнерстві БФ “Батальйон Волонтер”!

Всі нагородженні UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 отримають знижку -20% на участь у RECOVERY CONSTRUCTION FORUM, що відбудеться 15 лютого 2023 року у Варшаві (Польща) в рамках міжнародної виставки «ReBuild Ukraine».

RECOVERY CONSTRUCTION FORUM – це майданчик для подальшої комунікації між будівельними галузями європейських країн для прискорення відбудови українських постраждалих громад.

Участь у заході візьмуть представники української та європейської будівельної галузі, представники органів державної влади України та інших країн Європейського Союзу.

Заявки на участь у UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 приймаються до 24 грудня 2022 року за посиланням: https://bit.ly/3VeqVrr

А вже 27 грудня 2022 року в Києві під час благодійного вечора відбудеться нагородження UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022. Місце проведення буде повідомлено учасникам у запрошенні.

Забронювати запрошення можна за посиланням: https://bit.ly/3PO9jS0

Кожен учасник, який своєю участю в UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022 підтримав ЗСУ, отримає спеціальний сертифікат, що підтвердить його внесок.

З додаткових питань:

office@kbu.org.ua

+38 (067) 917 82 70 – Олена

Офіційний сайт UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022: https://ibuild.ua/

Партнери заходу: БФ “Батальйон Волонтер”, GNRTR Coworking, Житловий комплекс LION HILLS, Бelkin, Нове століття

Медіапартнери заходу: Build Portal, ProfBuild, Vidbudova, OKNA.ua, bau.ua Будівництво та енергоефективність, StroyObzor, Zagorodna.com – портал заміської нерухомості України

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ