Вулиці Куліша та Чорновола у Львові з’єднають новим готелем

Біля ТРЦ “Forum” у Львові планують збудувати готельний комплекс з підземним паркінгом.

У Львівській міській раді оприлюднили детальний план території плану території, обмеженої вул. П. Куліша, вул. Академіка А. Люльки, просп. В. Чорновола та вул. Медовою, на якій планують будівництво готельного
комплексу з підземним паркінгом.

За даними ДПТ, новий готель (будинок-вставку) планують збудувати на території 0,6 га, що розташована у історичному ареалі міста. Сам готель займатиме 0,2329 га. У ньому передбачають 170 номерів.

 

У проекті вказано, що наразі ділянка, яка пропонується для влаштування готелю, знаходиться в приватній власності, однак за даними кадастрової карти України вона перебуває у комунальній власності і складається в основному з нежитлових 3-4 поверховий будинків з мансардними поверхами та горищами. Ці існуючі будівлі детальним планом пропонується ліквідувати.

Відповідно до плану зонування міста Львова, в межах історичного ареалу висота забудови обмежується, як правило, висотою 15 м. Відтак новий готель складатиметься з трьох 5-ти поверхових будівель, із входами та в‘їздами з проспекту Чорновола та вул. Куліша, які планують зводити почергово. А саме, спочатку збудують частину готелю зі сторони вул. Люльки, потім комплекс зі сторони просп. В. Чорновола і 3-тя черга – частина комплексу зі сторони вул. П. Куліша.

 

На території проектування розташована пам’ятка архітектури місцевого значення, а саме буд. № 34 по вул. П. Куліша. Крім неї на суміжній території розсташовані пам’ятки архітектури по Вул. П. Куліша буд. № 31, 33, 35, 37, 40, 47 та Проспекті В. Чорновола № 25.

Під’їзд до готелю передбачається з вул. П. Куліша, а під усією земельною ділянкою облаштують підземний паркінг на 50 місць.

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться о 18:00 год 13 травня у Палаці культури ім. Гната Хоткевича. Також до 24 травня мешканці можуть подавати свої письмові пропозиції та зауваження до ДПТ через ЦНАП.

 

Нагадаємо, у Підзамче на території “Алмазінструменту” зведуть житлово-офісний комплекс та дитячий садок.  

Додамо, в історичній частині Львова планують збудувати два готельно-офісні комплекси можуть на вулиці Івана Федорова, 23 та 28, а також площі Міцкевича, 9.

 

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ