Виконавчий комітет Львівської міської ради під час засідання 22 серпня погодив містобудівні умови і обмеження на розширення готелю Kavalier

Виконавчий комітет Львівської міської ради під час засідання 22 серпня погодив містобудівні умови і обмеження на розширення готелю Kavalier, що на вул. Старознесенській. Тут мають побудувати ще один готель та житло з медіатекою.

Зокрема, ТОВ «Ореста» має знести існуючі будівлі на площі 0,429 га на вул. Старознесенській, 58, 60, 60-А, 62, 62-А, 64 та добудувати тут готель, житловий будинок на 102 квартири з підземним паркінгом та з дитячою медіатекою площею близько 200 мна першому поверсі. Висота гателю має становити не більше 15 м, а житлового будинку – 24 м.

Житловий будинок збудують у форматі апарт-готелю, тобто власники апартаментів зможуть там жити або здавати в оренду через адміністративне управління готелю. Також в межах розбудови готелю планують звести спа-центр, лаундж-кафе та салон краси.

Раніше питання видачі містобудівної документації на це будівництво переносилось через суперечливі питання, зокрема, у зв’язку із близькістю будівництва до церкви Вознесіння Господнього. Мова йшла про те, що через нове будівництво у стінах старої церкви могли з’явитись тріщини. Однак співробітник міського управління архітектури та урбаністики Юрій Процюк зазначив, що настоятель церкви немає нічого проти нового будівництва. «Усі суперечливі питання вирішені», – сказав він.

ФОТО ЛМР

Будівництво передбачає знесення історичної вілли Завидовичів 1902 року (перший будинок у Львові, збудований з цегли). Раніше представниця забудовника заявляла, що ця вілла перебуває в аварійному стані, тому зберегти її неможливо, пообіцявши при новому будівництві максимально відтворити старий фасад.

Керівником ТОВ «Ореста», згідно даних платформи Youcontrol, є киянин Олександр Богомолов, а його засновниками – американська компанія «Traiding and consulting limited» та львів’янка Ореста Копанець.

ДЖЕРЕЛО: https://zaxid.net/news/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ