Як львівські девелопери підтримують медицину і місто в час пандемії COVID-19

Як пише “Енциклопедія Новобудов” львівські девелопери та засновники будівельного бізнесу долучаються до допомоги місту та медикам в подоланні загроз пандемії COVID-19. Інформацію надаємо з вказанням її джерела, оскільки самі компанії не афішують свою діяльність такого роду.

зображення з FB “Вільні і Небайдужі”
 

З того, що вдалося зібрати, формат допомоги різноманітний – від суто фінансової до організаційної і технологічної допомоги фахівців. Дехто це робить безпосередньо, дехто – через спеціальні фонди, що вже працювали або мають переорієнтовані цілі безпосередньо для цієї ситуації.
Ми не ставимо за мету робити різницю між цими способами, радше зафіксувати сам факт, про який девелопери або засновники будівельних проектів або вкрай рідко розказують, або не вважають приводом для окремого повідомлення компаніями, які ведуть житлове та комерційне будівництва.
 
Компанії Авалон та ОККО (одна з групи компаній концерну «Галнафтогаз», до якої входить і житлово-будівельна компанія «Ваш Дім») стали партнерами кампанії Фонду Рідні, результатом якої стало придбання для львівських лікарень 20 апаратів штучної вентиляції легень та 1800 захисних костюмів для медиків.

  
 

Минулого тижня Львівський ІТ Кластер (який веде будівельні проекти IT Village – заміський простір для ІТ-професіоналів та Innovation District IT Park – Інфраструктурний проект, що включає бізнес-центри, офіси, навчальні лабораторії, фітнес зал, відпочинкова зона та торговий центр) запустив екстренний благодійний проект United for health, в межах якого ІТ-спільнота міста вирішила допомогти Львову та області у боротьбі з поширенням COVID-19. Ціль Кластеру – спільно з усіма ІТ-компаніями-учасницями  – зібрати кошти для закупівлі 100 000 експрес-тестів на SARS-CoV-2 для проведення масового тестування населення міста.
 
Фонд «Вільні і Небайдужі» від компанії !Fest (одним з проектів якої є «Квітка.Майстерня будинків») протягом тижня зібрав кошти на закупівлю дефібрилятору для Центру легеневого здоров’я. Фонд працює проектно – ставить цілі, які реалізовуються за рахунок внесків небайдужих людей у закладах Холдингу емоцій “!FEST”, а також бофонами членів спільноти LOKAL, які ті добровільно жертвують. Пріоритетами діяльності фонду є медицина, освіта та інфраструктурні проекти.
 

  
 

Ріел та Еко-Дім долучилися до кампанії допомоги лікарні швидкої медичної допомоги. В рамках цієї допомоги за участі ще кількох львівських компаній (детальніше в пості нижче) які було закуплено апарат штучної вентиляції легень Weinsmann,  гематологічний аналізатор, аналізатор критичних станів, автоматичні гематологічні аналізатори, спірографи, мобільні рентген-системи, аспіратори, опромінювачі та шприцеві насоси, а також бронхоскоп. Частина систем, за рішенням медиків, були розподілені і спрямовані у8-му міську лікарню, куди, за потреби, будуть везти пацієнтів із підозрою на коронавірус.
Про це стало відомо з допису Олега Самчука, головного лікаря Клінічної лікарня швидкої допомоги.
 

 
ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ