Як може виглядати новий готель на початку вулиці Дорошенка

Виконком переніс розгляд питання будівництва готелю на Дорошенка та розкритикував проєкт.

Візуалізація ЛМР

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ЛМР

На вулиці Дорошенка, 2 планують збудувати 22-метровий готель. Утім містобудівні умови та обмеження виконком ЛМР сьогодні, 27 вересня, не погодив, а міський голова Андрій Садовий рекомендував провести архітектурний конкурс, адже розташована у центрі міста і довгий час була занедбана.

Будувати готель збираються бізнес-партнери львівського бізнесмена та депутата Григорія Козловського. Аби провести архітектурний конкурс замовним має отримати містобудівні умови та обмеження, аби вони стали основою для технічного завдання на конкурс. Утім нині члени виконкому перенесли це питання, адже управління архітектури та управління охорони історичного середовища мали низку зауважень до проєкту, зокрема до висоти та щільності забудови.

Остаточного проєкту готелю немає, утім є концепція, за якою готель збираються розташувати впритул до червоних ліній вулиці. 

Нині поруч із «Гранд Готелем» розташований аварійний житловий будинок та кіоски. У квітні цього року сесія ЛМР вилучила з власності ТзОВ «Солодка вишиванка» цю земельну ділянку та віддала ОСББ «Свободи 11» без права капітального будівництва та посадки багаторічних дерев. Тоді, згідно з даними аналітичної системи YouControl, кінцевим бенефіціарним власником ОСББ «Свободи 11» був львівський бізнесмен та депутат, якому серед іншого належить і «Гранд Готель», Григорій Козловський. Тепер керівником ОСББ, згідно з Youcontrol, є бізнес-партнер Григорія Козловського по ПП «Телець» Олег Дублянський.

Готель збираються будувати львів’янка Софія Максимець та мешканка Винників Леся Данчевська. Софія Якимець, за даними Youcontrol, також є бізнес-партнеркою Григорія Козловського. Разом із ним вона є засновницею ГО «Дитячий оздоровчо-лікувальний табір “Академія футболу”» та ТзОВ «Маріївка медікал енд термал спа». Водночас Леся Данчевська є засновницею ТзОВ «Солодка вишиванка».

Вікторія Ейсмунт

Візуалізація ЛМР

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ