Як планують упорядкувати район Під Голоском

Крім нових вулиць та інженерних мереж, тут мають з’явитися школи, садочки, спорткомплекс та парк.

Фото: скрін-шот із відео

Забудовників житлового масиву «Під Голоском» зобов’яжуть прокласти в район інженерні мережі та збудувати вулиці й міжквартальні проїзди. Про це під час засідання виконавчого комітету ЛМР у п’ятницю, 6 вересня, повідомила заступниця міського голови з питань ЖГК Ірина Маруняк.

За її словами, попередньо забудовники та міські управлінці тричі зустрічалися з мешканцями вулиці Малоголосківська. Окрім вулиць та інженерних мереж, у районі планують збудувати три школи та сім садочків, облаштувати парк, стадіон, спортивний комплекс, поліклініку та Центр розвитку дитини.

ПЕРЕЛІК НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ ТУТ

За словами Ірини Маруняк, першочергово забудовники прокладатимуть інженерні мережі, опісля — почнуть прокладати вулиці та міжквартальні проїзди.

«Є карта, відповідно до якої кожен забудовник має певну ділянку дороги, яку він має облаштувати. Питання мешканців було в тому, щоб був виїзд на вул. Під Голоском. Дві частини проїзду вже є. Ними передбачений рух транспорту в обидва боки, щоб був виїзд на Варшавську і не було заторів. Також заплановане будівництво ЛКП “Львівавтодор” великої магістралі. На проектування цієї вулиці з бюджету міста виділять 3,2 млн грн. Усі інші дороги, за словами забудовників, почнуть робити вже цього року», — каже Ірина Маруняк.

Вона додала, що угоду щодо інженерних мереж уклали чотири девелоперські компанії: Lev Development, «Плюс Інвест Девелопмент», MS Імперіал та «Рідна садиба». Згідно зі зобов’язаннями, вони проводитимуть ремонтуватимуть та прокладатимуть каналізації та водопровід, і готові приступити до виконання робіт уже наступного тижня. Також потрібно замінити колектор.

Зі слів заступниці міського голови з гуманітарних питань Галини Слічної, наразі в районі завершили будівництво другої секції садочка.

Надалі зустрічі з мешканцями, посадовцями та забудовниками щодо вул. Малоголосківської проводитимуть кожні 3 тижні. Додамо, що район Малоголосківської нині активно забудовують новими ЖК, утім там досі залишається проблема з проїздами, паркуванням та громадським транспортом.

Схеми ЛКП «Львівавтодор»

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ