ЯК ПРАЦЮЄ НОВИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР AVALON INC. У ЛЬВОВІ. ФОТОРЕПОРТАЖ

Які особливості нового офісу однієї з найбільших інвестиційно-девелоперських компаній Львова.

Новий центр відкрито на тому ж місці, де свого часу працював один з перших офісів продажу нерухомості компанії, – поруч кільцевого перехрестя просп. Чорновола – вул. Липинського. Зростання обсягів будівництва і збільшення кількості клієнтів, котрі хочуть приєднатися до Avalon Family, обумовили, за зізнанням представників компанії, потребу спроектувати та реалізувати сучасний центр нового формату.

Святкову стрічку перерізав генеральний директор інвестиційно-девелоперської компанії Avalon Inc. Дмитро ПалієнкоЗа його словами, основна ідея нового центру – це комфорт, а основні цінності – це довіра, клієнти та команда, в які компанія інвестує ще «на фундаменті».

В Avalon Inc. підкреслюють, що їхня мета – не просто будувати квадратні метри, а дарувати емоції і робити людей щасливими. Тому принцип компанії – «у ногу з часом і на випередження очікувань клієнтів». Так створювався і новий консультаційний центр, в якому все повинно бути на найвищому рівні, адже рішення про придбання житла повинні прийматися у комфортній, надійній та приємній атмосфері.

Нова атмосфера та інвестиції у комфорт

Сучасна двоповерхова споруда є епіцентром життя Avalon Family – працівників компанії і клієнтів, котрі  вже обрали або обирають свій власний простір для життя.

Варто зауважити, що архітектори та дизайнери компанії реалізували справді комфортний простір – мінімалізм в інтер’єрі, що забезпечує максимальну функціональність. Легке і «невагоме» архітектурне рішення викликає бажання зайти і дізнатися, як це все поєднано і працює зсередини.

Не менш цікаво створено і екстер’єр. Завдяки шкляному фасаду всередину будівлі проникає максимум світла і візуально створюється простір, у якому відсутні обмеження та кордони. Це ідеальне місце для креативу та комфортних рішень  щодо вибору власного житла. 

«Якщо ми хочемо, щоб споруда була чимось більшим, ніж просто стіни та фундамент, у неї потрібно вкладати емоції. І ми щасливі, що новий консультаційний центр став локацією, де клієнти обирають своє житло, свій особистий простір свободи, про який вони мріють», – говорить керівник департаменту маркетингу компанії Avalon Inc. Юлія Лебедєва.

Читайте також: Лаунж-зона та атмосфера свята. Чим дивуватиме новий Жк Avalon Holiday

Відвідувачів центру зустрічає офіс-менеджерка, яка організовує консультацію з менеджером з продажу нерухомості або фахівцем, в експертній допомозі якого виникла необхідність.

На другому поверсі консультаційного центру знаходяться контакт-центр компанії, офіси маркетологів, юристів та після-продажного сервісу. Рішення про зонування робочих просторів, пояснюють в компанії, прийнято з урахуванням зручності клієнтів, які можуть комплексно отримати консультацію стосовно усіх питань та логістики потреб кожної із структурних одиниць компанії.

Це означає, що можна зручно і оперативно отримати вичерпну інформацію щодо класу житла, житлового комплексу, планування, цін, умов розтермінування та навіть вигляду з вікна і уявити варіанти дизайну власної квартири. При цьому передбачено і дитячу кімнату для найменших членів сім’ї клієнта – у центрі створено простір, де, за задумом проектантів, керують самі діти.

«Адже найбільша цінність – це щасливий найменший представник сім’ї», – переконані у компанії. До речі, перші відвідувачі нового центру мали змогу не тільки оцінити атмосферу та сервіс, але і отримати подарунки.

Офіси як візитні картки компанії

Комфорт, сервіс, естетика та максимальне наближення до локацій будівництва – це стандарти Avalon Inc. Лише за 5 років присутності компанії на ринку нерухомості Львова консультаційні центри стали її візитними картками, кожен з яких має свій особливий стиль.

До прикладу, консультаційний центр на вулиці Зелена, 204, що знаходиться поряд з будівництвом ЖК Avalon Zelena Street, створює атмосферу зеленого оазису мікрорайону, а консультаційний центр на проспекті Червоної Калини, 60 (поруч з будівництвом ЖК Avalon Up передає концепцію легкості та безмежності небесних просторів).

«Новий консультаційний центр на проспекті Чорновола розташований у зручній для клієнтів локації. Він вражає та перевершив очікування перших відвідувачів своїм стилем та атмосферою. Його футуристичний дизайн органічно вписується в архітектуру житлового кварталу AVALON», – говорить керівник департаменту продажу нерухомості Avalon Inc. Ярослав Возняк.

З пропозиціями інвестиційно-девелоперської компанії Avalon Inc. детальніше можна ознайомитися на сайті компанії

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ