Як виглядатиме відновлена мозаїка колишнього магазину «Океан»

Забудовник ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» визнав вину, сплатив штраф та своїм коштом відновить зруйновану ним мозаїку «Риби», розташовану на колишньому магазині «Океан». Про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

За словами директорки юридичного департаменту ЛМР Гелени Пайонкевич, забудовник сплатив всі необхідні штрафи і погодився з позицією міської ради. Компанія повинна відновити мозаїку з рибками, а потім продовжити інші роботи з будівництва на ділянці. На місці, де працюватимуть майстри, встановлять камери, аби бачити процес відновлення.

ПЕРЕЛІК НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ ТУТ

Роботи координуватиме Остап Патик, син автора мозаїки Володимира Патика. Минулого тижня стартували перші роботи — заміри й обстеження, також встановили саркофаг, аби працювати за будь-якої погоди. Передбачається, що близько 70% елементів мистецького твору будуть автентичними. Відновити її планують протягом трьох місяців.

 

 

Забудовник також передасть у власність міста приміщення площею 1000 кв. м нової будівлі магазину для облаштування мистецького простору та дитячої школи художнього і музичного спрямування на вул. Володимира Великого, 26а.

ДЖЕРЕЛО

Leave a Response