Європейська інвестгрупа отримала ліцензію на інвестиції в український ринок нерухомості

Європейська інвестиційна група Von der Heyden отримала ліцензію НКЦПФР на створення закритого фонду з інвестицій в український ринок нерухомості. Про це повідомляє пресслужба групи, передає Liga.net.

Європейська інвестиційна група Von der Heyden отримала ліцензію НКЦПФР на створення закритого фонду з інвестицій в український ринок нерухомості.
Фото: investory.news

Які можливості дає ліцензія

Ліцензія дозволить Von der Heyden залучати капітал професійних інвесторів для інвестицій в ринок нерухомості. Мінімальна інвестиція в межах фонду — 250 000 євро, ідеться в повідомленні.

За останні десятиліття Von der Heyden стала одним з перших іноземних фондів, хто отримав ліцензію на управління активами на ринку нерухомості України.

Плани компанії

Коментуючи отримання ліцензії, Von der Heyden відзначив високий потенціал ринків нерухомості в Києві й Львові.

Група прогнозує протягом наступних семи років досягти «двозначного рівня прибутковості для своїх інвесторів» в нерухомість України.

 

Що відомо про інвестгрупу

Група Von der Heyden працює в восьми країнах і управляє активами на ринку нерухомості на суму 650 млн євро.

В Україні групу представляє КУА Фон дер Хейден Груп, яка є 100% «дочкою» мальтійської Timan Investments Holdings, яка, своєю чергою, є материнською компанією Von der Heyden Group.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА     або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ