З початку року на Львівщині значно зменшилося будівництво житла

У січні-липні 2018 року підприємства Львівщини виконали будробіт на 3230,5 млн грн.

Про це повідомила прес-служба Головного управління статистики у Львівській області.

Відтак, індекс будівельної продукції у січні-липні 2018 року становив 96,7%, порівняно з цими місяцями 2017 року.

За видами об’єктів 39,9% обсягу будівельної продукції припало на інженерні споруди, з них найбільше виконано робіт на прокладанні трубопроводів, комунікацій, ліній електропередачі та будівництві комплексних промислових споруд.

На будівництві нежитлових будівель виконано майже третину від загального обсягу робіт, житлових будівель – 27,8%.

Спад обсягів будівельних робіт зафіксували на будівництві житла (на 11,7%) та інженерних споруд (на 3%). Натомість, порівняно з січнем-липнем 2017 року, на 5,8% зросли обсяги робіт на будівництві нежитлових будівель.

За характером будівництва обсяги робіт розподілились: роботи з
нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 84,7% від загального обсягу, роботи з капітального ремонту – 9,2%, з поточного ремонту – 6,1%.

Серед регіонів Львівщини 52,5% загальнообласного обсягу
будівельних робіт виконали підприємства Львова, значні обсяги виконані також будівельниками Стрийського (12,1%) та Пустомитівського (7,8%) районів.

Нагадаємо, у січні-червні 2018 року підприємства Львівщини виконали будробіт на 2608 млн грн.

ДЖЕРЕЛО: https://varianty.lviv.ua/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ