Заборонили незаконну забудову на вул. Грінченка

Львівська місцева прокуратура №1 скерувала до Львівського окружного адміністративного cуду позов щодо визнання протиправним та скасування рішення виконавчого комітету Львівської міської ради, згідно з яким затверджено містобудівні умови та обмеження на будівництво багатоквартирного житлового будинку на вул. Грінченка у Львові з одночасним знесенням наявного магазинного павільйону. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Прокуратура встановила, що такі умови не відповідають вимогам державних будівельних норм та стандартів, суперечить вимогам містобудівного законодавства. Крім цього, земельна ділянка, на якій планувалося будівництво, надана для обслуговування магазину.
Відтак, постановою окружногo адмінстративного cуду, 23 листопада, позов прокуратури задоволено у повному обсягу. “Робота у вказаному напрямку триває”, – зазначили  у прес-службі прокуратури Львівської області.

ДЖЕРЕЛО: http://galinfo.com.ua/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ