Забудовнику, що зруйнував мозаїку на Океані, відновили містобудівні умови

Компанія забудовника сплатила всі необхідні штрафи.

Забудовнику ТзОВ «Кампанія Ріел-Естейт Груп», що зруйнував мозаїку на Океані, відновили містобудівні умови та обмеження. Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 13 вересня, під час засідання виконкому ЛМР.

ПЕРЕЛІК НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ ТУТ

Компанія забудовника сплатила всі необхідні штрафи, має відновити мозаїку з рибками, а потім продовжити інші роботи з будівництва на ділянці. Також на місці, де працюватимуть майстри, встановлять камери, щоби можна було бачити процес відновлення.

Роботи координуватиме Остап Патик, син автора мозаїки Володимира Патика. Відновити її планують протягом трьох місяців.

Окрім цього, забудовник передасть у власність міста приміщення площею 1000 кв. м нової будівлі магазину для облаштування мистецького простору та дитячої школи художнього і музичного спрямування на вул. Володимира Великого, 26а.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ