Замість 9-поверхівки місці недобуду у Львові збудують офіси

Висота реконструйованої споруди не має перевищувати 15,5 м.

Фото: Гаряча лінія Львова

ФОТО: ГАРЯЧА ЛІНІЯ ЛЬВОВА

У Львові реконструюють колишню будівлю Центру розвитку молоді на вулиці Богдана Хмельницького, 249 під адміністративно офісну споруду. Відповідні містобудівні умови та обмеження погодили на засіданні виконавчого комітету ЛМР сьогодні, 31 січня.

Земельна ділянка площею 0,148 га належить до земель громадської забудови. Висота реконструйованої споруди не має перевищувати 15,5 м, а площа забудови – 72,06.

У 2016 році там планували збудувати 9-поверхівку з капличкою на першому поверсі. Втім через спротив мешканців, які побоювалися, що підземні роботи пошкодять сусідні будинки, будівництво зупинили, а забудовник домовився з церквою та мешканцями збудувати адмінбудівлю, добудувавши один поверх та розмістивши паркінг згори. На першому поверсі 100 кв. м віддадуть під релігійні функції.

Будівництво вестиме ТзОВ «Кристал-Медіа», яке зареєстроване у Львові. Її власниками є львів’яни Олексій Асаєвіч, Валерій Дурягін та Дмитро Марченко.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ