Зелений лабіринт у Сокільниках?

У центрі села Сокільники за 6,6 млн грн створять парк Небесної сотні, під час облаштування якого висадять близько 500 кущів і дерев та побудують зелений лабіринт, інформує Захід.Нет.

Новий парк облаштують на території торфовища площею 4,5 га між вул. І.Франка, Г.Сковороди та Д.Галицького. Його розташують довкола водойми, яку за словами Тараса Сулимка, сільського голови Сокільників, нещодавно очистили від каналізаційних стоків.

«У парку ми будемо робити пішохідні доріжки, лавочки, висадимо дерева та квіти. Хочемо також поставити дитячий майданчик у стилі етно», – розповів сільський голова.

Загалом у новому парку планують висадити близько 500 нових кущів і дерев, серед яких клени, ялівці, туї, самшити, сосни, калини, барбарис тощо. На цій території також збережуть кілька десятків існуючих дерев.

ВІДЕО: громадської організації «Сокільники»

Окрім того, у парку в Сокільниках розташують лабіринт з кущів та створять дитячу зону з гірками для їзди на скейтборді та велосипеді.

У межі нового парку входитиме пам’ятник Героям Небесної Сотні, який відкрили у Сокільниках у лютому.

Усі роботи з будівництва парку у Сокільниках виконуватиме львівське ТОВ «Вельт капітал», з яким 1 червня Сокільницька міська рада уклала договір на 6 млн 590 тис. грн. Роботи зі створення парку мають завершитись до кінця 2018 року.

ДЖЕРЕЛО: https://zaxid.net/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ