Лебедєва Юлія

Керівник відділу MARKETING&SALES, компанія Avalon. Inc

Юлія Лебедєва народилась 21.04.1988р. у Києві. Здобула дві вищі освіти в Національному авіаційному університеті та в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка за спеціальностями «Менеджмент організацій» та «Соціальна психологія». Вже під час навчання Юлія розуміла, наскільки важливу роль відіграє постійне самовдосконалення. Тому добирала академічні години, для того, аби отримати змогу навчатись закордоном, а також – проходила курси особистісного розвитку в компанії «Рішення і перспективи».

Перша робота Юлії Лебедєвої в дизайн-студії меблів «ДОМ» (2011-2012 рр.) на посаді дизайнера-маркетолога допомогла їй вдосконалити і творчі, і організаційні здібності. Згодом, з 2012 по 2014 рік Юлія працювала прожект-менеджером Готелю «Спорт» у Броварах. А з вересня 2014 року приєдналася до амбітної команди Avalon Inc., де очолює відділ MARKETING&SALES.

Робота в потужній девелоперській компанії далі Юлії Лебедєвій можливість реалізувати власне прагнення до постійного розвитку, відвідуючи разом зі співробітниками Сполучені Штати та Великобританію, беручи участь у курсах підвищення кваліфікації, в семінарах та вебінарах від «Ogilvy&Mather» та інших провідних рекламних агентств, відвідуючи різноманітні виставки.

Подорожі – справжнє захоплення Юлії, вона відвідала вже 42 країни. Поїздки закордон дозволяють переймати світовий архітектурний досвід, бути в курсі дизайнерських трендів, дізнаватися про цікаві маркетингові рішення, щоб згодом втілювати їх тут, у Львові.

У місті Лева Юлія Лебедєва мешкає вже 4 роки, приділяючи багато часу своїм захопленням. Серед них – біг та йога, які дають енергію для щоденних досягнень. Юлія є членом Української федерації йоги та учасником багатьох марафонів.

Енергії Юлії Лебедєвій вистачає не лише не роботу і спорт, а й на добрі справи, вона активно займається благодійністю як у складі команди Avalon Inc., так і з власної ініціативи. Юлія вже 6 років опікується Пугачівським дитячим будинком-інтернатом у Житомирській області.

Оптимізм, любов до своєї справи, активна життєва позиція – це ті риси, які допомагають Юлії Лебедєвій будувати успішну кар’єру, втілюючи в життя цікаві проекти та сміливі ідеї.