Ростислав Мельник

Член ради Асоціації західноукраїнських забудовників, президент будівельної корпорації РІЕЛ.

Ростислав Мельник народився 1978 року. Навчався у Львівському медичному університеті ім. Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа». Згодом здобув економічну освіту у Національному університеті «Львівська політехніка».

У будівельній сфері розпочав кар’єру 2001 року, очоливши напрям інвестиційних проектів у громадській організації «Карпати». Одним із найбільших проектів, який у цей час був реалізований під його керівництвом, стало будівництво готелю «Rixos» у Трускавці.

У 2003 році Ростислав Мельник заснував та очолив ряд компаній, які входять у структуру будівельної корпорації РІЕЛ. Риси характеру Ростислава – відповідальність і людяність – визначили філософію компанії і забезпечили їй репутацію надійного забудовника. Корпорація завжди доводила взяті на себе зобов’язання.

Ростислав Мельник – відомий меценат. Благодійний фонд Ростислава Мельника здійснює доброчинну діяльність у багатьох напрямках: розвиток дитячого та підліткового спорту, допомога вихованцям дитячих будинків, допомога родинам Героїв Небесної Сотні (виділення квартир), допомога учасникам АТО (спорядження, транспортні засоби, провізія), підтримка ветеранів АТО та їхніх родин (реабілітація, виділення квартир).

У 2015 році Ростислав Мельник заснував унікальний для України реабілітаційний центр європейського зразка «Модричі» для пацієнтів з ураженнями спинного та головного мозку. Благодійний фонд Ростислава Мельника протягом 2015-16 років у РЦ «Модричі» виділив 1,7 млн. грн. на реабілітацію ветеранів-інвалідів АТО. Всього за вказаний період реабілітацію пройшли 62 ветерани АТО.

Президент Федерації тенісу Львівщини, член наглядової ради Українського тенісного клубу, переможець та призер тенісних турнірів у парному розряді. Силами Благодійного фонду Ростислава Мельника на Львівщині регулярно проводяться тенісні турніри для спортсменів різних вікових категорій і кваліфікації.