ЖК Baltiysʹka Hall

pin м. Львів, вул. Балтійська, 19-А
Статус: Законні Законні

Назва проекту: ЖК Baltiysʹka Hall
Адреса: м. Львів, вул. Балтійська, 19-А
Район: Львівська обл.
Забудовник: Quantum

Нерухомість: житлова новобудова
Клас: еліт

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПІДРЯДНИК: ТОВ “ГАЛИЦЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ГАРАНТ”
ЗАМОВНИК: ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ “БАЛТІЙСЬКЕ 19”

ПРАВО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ:

Вид права: Право власності
Підстава: Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 06.11.2017 № 102686727;
Цільове призначення: Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку
Кадастровий номер: 4610136900:07:004:0102

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ:

– Тип вихідних даних: Рішення
– Реквізити:  №433 від 30.03.2018 р.

ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ НА БУДІВНИЦТВО:

– Вид дозвільного документа: Дозвіл на будівельні роботи
– Реквізити: серії ЛВ № 112182561440 від вересня 2018 р.

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

Інформація отримана з відкритих джерел та/або офіційних повідомлень органів державної влади та місцевого самоврядування.
У разі виявлення неточностей просимо повідомити: https://azuz.org.ua/nasha-adresa/

Інструмент інвестування:

Відповідно до пакету документів, що пропонуються Забудовником до підписання,  залучення коштів на будівництво та напряму придбання Об’єкту здійснюється шляхом укладення Попереднього договору купівлі – продажу квартири.

Відповідно до ст. 635 Цивільного кодексу України Попереднім є договір, сторони якого зобов’язуються протягом певного строку (у певний термін) укласти договір в майбутньому (основний договір) на умовах, встановлених попереднім договором.

Законом може бути встановлено обмеження щодо строку (терміну), в який має бути укладений основний договір на підставі попереднього договору.

Істотні умови основного договору, що не встановлені попереднім договором, погоджуються у порядку, встановленому сторонами у попередньому договорі, якщо такий порядок не встановлений актами цивільного законодавства.

Така схема продажу нерухомості при зведенні нового об’єкту будівництва прямо не передбачені законодавством (ст. 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність»). Однак вказаний механізм інвестування в житлове будівництво прямо не заборонений законом.  Предметом даного договору є обов’язок Сторін укласти в майбутньому Основний договір купівлі – продажу нерухомого майна в чіткій відповідності до усіх умов та положень попереднього договору із зазначенням виду нерухомого майна – квартири, її номера, загальної проектної площі та місцем розташування (поверх, блок тощо).

Попередній договір укладається у формі, встановленій для основного договору, а якщо форма основного договору не встановлена, – у письмовій формі. Оскільки Основний договір купівлі-продажу, відповідно до положень статті 657 Цивільного кодексу України, укладається у письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню, то Попередній договір купівлі – продажу нерухомого майна також необхідно посвідчувати нотаріально.

Продавцем Об’єкту нерухомості виступає юридична особа – Забудовник Обєкту нерухомості. Відповідно до п.1.2. наданого Продавцем проекту попереднього договору, Сторона-1 (Продавець) повідомляє, що є Забудовником будинку, в якому знаходиться квартира, і вправі здійснювати спорудження даного будинку, зокрема, відповідно до договору, який укладено з нею та землекористувачем земельної ділянки, проекту будівництва та зареєстрованої декларації про початок будівельних робіт .

Основні переваги такого інструменту фінансування:

Простота даного виду договорів мінімізує кількість договорів, необхідних для здійснення інвестиції – такий договір відразу передбачає орієнтовну вартість нерухомого майна, здійснення забезпечувального платежу, а також інші істотні умови, які в майбутньому продублюються в Основному договорі.
Нотаріальне посвідчення такого виду договорів – є додатковою гарантією отримання Покупцем придбаної нерухомості
мінімізується ризик подвійних продажів об’єктів нерухомості.
Основні ризики / недоліки:

неможливо повернути інвестовані кошти в повному обсязі в разі розірвання договору;
забудовник має право залучати кошти для будівництва до моменту отримання необхідної дозвільної документації;
додаткові витрати на нотаріальне посвідчення Договору та інші обов’язкові адміністративні оплати.
можливість нецільового використання інвестицій.

«Ми робили будинок для себе – халтури тут не буде»

https://zaxid.net/mi_robili_budinok_dlya_sebe__halturi_tut_ne_bude_n1513950?fbclid=IwAR0UfyxCC3fXILZ3stxFDsLgeF0Vb43U1cpWSkl6q2vgj4bfjv_zkiN6Pz0

Забудовники дурять нас | Огляд ЖК #2 | «Щасливий» Platinum, Baltiys’ka Hall, SOTA DUET

До мапи
ЖК на Газовій
Наступна забудова →