ЖК на Варшавській

pin м. Львів, вул. Варшавська, 112
Статус: Незаконні Незаконні

Назва проекту: ЖК на Варшавській
Адреса: м. Львів, вул. Варшавська, 112
Район: Львівська обл.
Забудовник: ТзОВ “Ферозіт”

Нерухомість: житлова новобудова

08.02.2021 року

Ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від26.06.2018 року відкрито справу №813/2654/18 за позовом Інспекції ДАБК у м. Львові до ТОВ “Ферозіт” з вимогою зобовязати ТзОВ «Ферозіт» привести обєкт: «Багатоквартирний житловий будинок на вул. Варшавській, 112 зі знесенням існуючої будівлі Шевченківського району м. Львова» у відповідність до містобудівних умов та обмежень, затверджених наказом департаменту містобудування від 28.04.2015 за № 143, шляхом демонтажу 5-го поверху обєкта будівництва з компенсацією витрат повязаних із демонтажем 5-го поверху обєкта за рахунок ТОВ «Ферозіт»

Ухвалою суду від 31.05.2019 року дану справу передано на розгляд Тернопільського окружного адміністративного суду.

Ухвалою Тернопільського окружного адміністративного суду від 25.09.2019 року зупинено провадження у справі до набрання законної сили судовим рішенням у справі №466/6895/19 за позовом Потій М.О. до Львівської міської ради про захист права власності.

Рішенням Тернопільського окружного адміністративного суду від 21 січня 2021 року зобов`язано  товариство з обмеженою відповідальністю  “Ферозіт” привести об`єкт  “Багатоквартирний житловий будинок  зі знесенням існуючої будівлі Шевченківського району м. Львова” у відповідність до містобудівних умов та обмежень, затверджених наказом департаменту містобудування від 28.04.2015 за №143, шляхом демонтажу 5-го поверху об`єкта будівництва з компенсацією витрат, пов`язаних із демонтажем 5-го поверху об`єкта за рахунок товариства з обмеженою відповідальністю “Ферозіт”.    

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

Інформація отримана з відкритих джерел та/або офіційних повідомлень органів державної влади та місцевого самоврядування.
У разі виявлення неточностей просимо повідомити: https://azuz.org.ua/nasha-adresa/

Суд зобов’язав знести незаконний поверх у житловому комплексі у Львові

Читати тут

Отримати безкоштовну консультацію юриста

Залиште ваші контакти та отримайте безкоштовну консультацію по даній новобудові абсолютно безкоштовно!

    До мапи
    ЖК Нове життя
    Наступна забудова →