МВС: до суду передали справу про вимагання коштів за припинення блокування будівництва на Київщині

У Міністерстві внутрішніх справ заявляють про передачу в суд справи щодо трьох людей за вимагання коштів від забудовника за припинення блокування будівництва на Київщині.

Як повідомляє прес-служба відомства, цих трьох людей, яких у МВС називають псевдоактивістами, затримали під час одержання коштів.

За даними міністерства, вони, прикриваючись громадською діяльністю, вимагали 200 тисяч доларів від забудовника за припинення блокування і перешкоджання будівництву житлового комплексу на Київщині в Києво-Святошинському районі Київській області.

Затриманим інкримінується вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 189 (вимагання) Кримінального кодексу України.

Інших подробиць цієї справи у МВС не повідомляють.

Як повідомлялось раніше, у Києві активісти вимагали у забудовника хабар у розмірі 200 тис. доларів США. 

Нагадаємо, на початку цього року подібний випадок трапився на Тернопільщині, де громадські активісти також вимагали від підприємця кошти за не перешкоджання у будівництві в обласному центрі об’єкта малої архітектурної форми (кіоска).

ДЖЕРЕЛО: https://www.radiosvoboda.org/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ