ЖК Ґорґани

pin м. Львів, вул. Стрийська, 195
Статус: Законні Законні

Назва проекту: ЖК Ґорґани
Адреса: м. Львів, вул. Стрийська, 195
Район: Львівська обл.
Забудовник: Квітка. Майстерня будинків

Додатковий опис: https://www.kvitka.house/strijska-195

Нерухомість: житлова новобудова
Клас: комфорт
Паркінг: наземний
Комерційні приміщення: передбачено

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ

Поверховість: 9
Будинків: 3
Технологія каркасу: монолітно-каркасний
Зовнішні стіни: цегла, керамоблок
Утеплення: пінопласт
Вікна: металопластик
Тип даху: плаский
Висота стель: 2,7 м
Опалення: індивідуальне

Генпідрядник: КВП “Мистецтво”

ПРАВО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ:

– Вид права: Право оренди
– Підстава: Договір оренди землі від 05.06.2018 р.
– Цільове призначення: Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури
– Кадастровий номер: 4610136800:08:005:0074

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ:

– Тип вихідних даних: Рішення
– Реквізити: №711 від 06.08.2018 р.

ДОЗВІЛЬНА ДОКУМЕНТАЦІЯ НА БУДІВНИЦТВО:

– Вид документа: Повідомлення про початок підготовчих робіт
– Реквізити: серії ЛВ № 010182392031 від серпня 2018 р.

– Вид документа: Дозвіл на будівельні роботи
– Реквізити: серії ІУ № 113191161314 від квітня 2019 р.

– Вид документа: Дозвіл на будівельні роботи
– Реквізити: серії ІУ № 113191161322 від травня 2019 р.

– Вид документа: Дозвіл на будівельні роботи
– Реквізити: серії ІУ № 113191160638 від травня 2019 р.

– Вид документа: Сертифікат 
– Реквізити: серії ІУ №123210423100 від травня 2021 року.

– Вид документа: Сертифікат 
– Реквізити: серії ІУ123210428961 від 17.05.2021 (ІІ черга будівництва)

– Клас наслідків: СС3

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

Інформація отримана з відкритих джерел та/або офіційних повідомлень органів державної влади та місцевого самоврядування.
У разі виявлення неточностей просимо повідомити: https://azuz.org.ua/nasha-adresa/

Інструмент інвестування (житлова нерухомість):

Відповідно до пакету документів, що пропонуються Забудовником до підписання, залучення коштів на будівництво та напряму придбання Об’єкту здійснюється шляхом укладення Попереднього договору купівлі – продажу квартири.
Відповідно до ст. 635 Цивільного кодексу України Попереднім є договір, сторони якого зобов’язуються протягом певного строку (у певний термін) укласти договір в майбутньому (основний договір) на умовах, встановлених попереднім договором.
Законом може бути встановлено обмеження щодо строку (терміну), в який має бути укладений основний договір на підставі попереднього договору.
Істотні умови основного договору, що не встановлені попереднім договором, погоджуються у порядку, встановленому сторонами у попередньому договорі, якщо такий порядок не встановлений актами цивільного законодавства.
Така схема продажу нерухомості при зведенні нового об’єкту будівництва прямо не передбачені законодавством (ст. 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність»). Однак вказаний механізм інвестування в житлове будівництво прямо не заборонений законом. Предметом даного договору є обов’язок Сторін укласти в майбутньому Основний договір купівлі – продажу нерухомого майна в чіткій відповідності до усіх умов та положень попереднього договору із зазначенням виду нерухомого майна – квартири, її номера, загальної проектної площі та місцем розташування (поверх, блок тощо).
Попередній договір укладається у формі, встановленій для основного договору, а якщо форма основного договору не встановлена, – у письмовій формі. Оскільки Основний договір купівлі-продажу, відповідно до положень статті 657 Цивільного кодексу України, укладається у письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню, то Попередній договір купівлі – продажу нерухомого майна також необхідно посвідчувати нотаріально.
Продавцем Об’єкту нерухомості виступає юридична особа – замовник Об’єкту будівництва. Пунктом 1.1. Сторони визначають строк та орієнтовну дату укладення Основного договору купівлі – продажу.

Основні переваги такого інструменту фінансування:

– Простота даного виду договорів мінімізує кількість договорів, необхідних для здійснення інвестиції – такий договір відразу передбачає орієнтовну вартість нерухомого майна, здійснення забезпечувального платежу, а також інші істотні умови, які в майбутньому продублюються в Основному договорі.
– Нотаріальне посвідчення такого виду договорів – є додатковою гарантією отримання Покупцем придбаної нерухомості
– мінімізується ризик подвійних продажів об’єктів нерухомості.

Основні ризики / недоліки:

– неможливо повернути інвестовані кошти в повному обсязі в разі розірвання договору;
– забудовник має право залучати кошти для будівництва до моменту отримання необхідної дозвільної документації;
– відсутність будь-якого контролю над фінансовими потоками залучених коштів з боку державних органів;
– додаткові витрати на нотаріальне посвідчення Договору та інші обов’язкові адміністративні оплати.
– можливість нецільового використання інвестицій.

На що звернути увагу:

– на відповідальність Сторін у разі невиконання чи неналежного виконання умов Попереднього договору
Відповідно до п.4.4. наданого забудовником проекту Попереднього договору, у випадку невиконання. Неналежного виконання Стороною 2 (Покупцем) зобов’язання щодо сплати забезпечувального платежу, порушення Стороною 2 (Покупцем) зобов’язання щодо укладення Основного договору, Сторона 1 (Продавець) має право відмовитись від укладення Основного договору зі Стороною 2, розірвавши в односторонньому порядку цей Договір, а сплачені Стороною 2 кошти забезпечувального платежу на протязі 20 робочих днів з дня розірвання повертаються Стороні 2 за вирахуванням 10% від суми забезпечувального платежу.
Згідно п.4.5. Попереднього договору, у випадку безпідставної, необґрунтованої відмови Сторони 1 від укладення Основного договору, неукладення Основного договору протягом строку, більш як 90 днів з дня, визначеного Попереднім договором, ухилення від укладення Основного договору протягом більш як 90 днів з дати, визначеної Попереднім договором, сталося з вини Сторони 1, то вона зобов’язана протягом 20 робочих днів з дня порушення зазначеного зобов’язання повернути стороні 2 фактично сплачений забезпечувальний платіж у валюті, в якій такий платіж був отриманий

Додаткового аналізу потребує:

– репутація суб’єктів будівництва
– досвід будівництва подібних об’єктів;

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

0 2 Відео від «Квітка. Майстерня будинків» поєднало промоцію міста і власні активності та з’явилося майже оночасно з новим офіційним промороликом Львова 55-секундний ролик «Мабуть, Львів – найкраще місце для життя в Україні» показує різні кадри самого міста, популярні асоціації зі Львовом і активності холдингу «!Fest». У ролику використано кадри з проспекту Свободи, відео з дрона на панорами міста, книжковим обрамленням «Видавництва Старого Лева», школи «Вільних і небайдужих». Є у відео і акценти як на реалізовані проекти житлових будинків від «Квітки.Майстерні Будинків» – з картинами в під’їзді, світильниками, стилізованими під оргАн, так і ті, що тільки в процесі реалізації – експлуатовані дахи, нову архітектуру. Але поза тим, загалом саме відео справляє враження більшої атмосферності про сам Львів, ніж реклама новобудов. Що будує компанія у Львові. В активі компанії реалізовані та здані в експлуатацію – ЖК «Бортнянський» та «Соната Бортнянського» і клубний будинок на Личаківській,79. Останній, до речі, було відзначено першим місцем на міжнародному конкурсі «Кришталева Цегла», що проводиться в Польщі. Зараз «Квітка.Майстерня будинків» на стадії будівництва має два житлових проекти у Львові – житловий комплекс «Вільне Місто» на вул.професора Буйка Здача в експлуатацію: по секц. Житловий комплекс «Горгани» на вул.Стрийській Здача в експлуатацію: 2020 До речі, відео з’явилося практично одночасно з новим промороликом Львова, зроблений на замовлення міста і розміщений на YouTube каналі «Lviv.Promotion». 3-хвилинне відео «Відчуй Львів» показує різний Львів – від нових Аеропорту і «АрениЛьвів» до безлічі емоцій і ситуацій на вулицях міста. ДЖЕРЕЛО •••••••••••••••••••••••••••••••• Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за посиланням: ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43. Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ Категорії

У Львові показали відео про «мабуть, найкраще місце для життя». Два відео

До мапи